מחיר מיוחדדד רק 1299 ש''ח

התקשרו למידע נוסף

אביזרי פלייסטיישן 3 משחקי פלייסטיישן 3 משחקי גיטרות ותופים MOVE לפלייסטיישן 3

           ראשי  כניסה  הרשמה

ראשי פלייסטיישן 3
27 עמוד 1 מתוך

MOVE NAVIGATION
174.00 ₪ בלבד

   
BRUNSWICK PRO BOWLING
199.00 ₪ בלבד

   
THE SIMS 3 -PS3
199.00 ₪ בלבד

   
CASTLEVANIA LORD OF SHADOW
239.00 ₪ בלבד

   
WORLD RALLY CHAMPIONSHIP
169.00 ₪ בלבד

   

TEST DRIVE UNLIMITED 2
149.00 ₪ בלבד

   
HAWX 2
229.00 ₪ בלבד

   
NEED FOR SPEED HOT PURSUIT - PS3
179.00 ₪ בלבד

   
DEAD SPACE 2 -PS3
139.00 ₪ בלבד

   
LITTLE BIG PLANET 2
149.00 ₪ בלבד

   

ACTIVE 2
299.00 ₪ בלבד

   
MOVE CONTROLLER
219.00 ₪ בלבד

   
VANQUISH
199.00 ₪ בלבד

   
עמדת הטענה לשלטי PS3 - MOVE
169.00 ₪ בלבד

   
DRAGON BALL RAGING BLAST 2
249.00 ₪ בלבד

   

START THE PARTY
179.00 ₪ בלבד

   
THE FIGHT
179.00 ₪ בלבד

   
THE SHOOT
185.00 ₪ בלבד

   
TV SUPERSTARS
179.00 ₪ בלבד

   
KUNG FU RIDER
169.00 ₪ בלבד

   

סוני פלייסטיישן 3
סוני פלייסטיישן 3 של חברת נינטנדו הוא אחד הפיתוחים המשמעותיים ביותר שיש בעולם המשחקים המודרני. סוני פלייסטיישן 3 כבר כמה שנים מכתיב את הקצב ואת רוח התקופה.
סוני פלייסטיישן - סוגי קונסולות
כבר שלושה עשורים לערך שאנו משחקים במשחקי מחשב, וככל שעובר הזמן עוד ועוד שכלולים ופיתוחים משאירים אותנו פעורי פה אל מול המסכים הגדולים של ימינו. סוני פלייסטיישן 3 הוא אחד הפיתוחים המודרניים הפופולאריים ביותר, וניתן לומר כי סוני פלייסטיישן 3 מרכז אצלו אלמנטים רבים של הנאה צרופה, ומבחינות רבות הוא נמצא בקדמת הטכנולוגיה של התחום. כיאה לעידן המודרני, כמו גם משחקי סוני פלייסטיישן 3, יש סוגים נוספים של קונסולות שמתאימות לכל מי שרוצים להעביר את הזמן הפנוי שלהם בהנאה צרופה. היום מקובל לא רק לשבת מול המסך, להחזיק בשלט ולשחק במשחקים,אלא ניתן להשיג קונסולות משחק מרהיבות באטרקטיביות שלהן, כאשלה שנותנות לכל מי שמשחק בהן גם את החוויה של המשחק, אך במקביל להנאה הזו, כמו גם סוני פלייסטיישן 3, החוויה של הקונסולות האחרות היא גם בפעילות של השחקנים. קונסולות משחק נוספות יכולות להיות בעלות מנגנוני פעילות שונים ומגוונים, כמו כלי נגינה שניתן לשבת איתן מול המשחק ולנגן, כמו מערכת תופים, או אפילו לעמוד ולנגן על גיטרה, אל מול האפקט של הקהל והלהקה. סוגים נוספים של קונסולות הן גם קונסולות אלחוטיות, גם קונסולות שניתן לעמוד עליהן ועוד. סוני פלייסטיישן 3 מהווה את אחד השלבים המתקדמים ביותר בפיתוח קונסולות משחק, והדרישה לקונסולות של סוני פלייסטיישן 3 ברחבי העולם עולה משנה לשנה, והיא החלה אפילו עוד בטרם יצאה הקונסולה של פלייסטיישן 3 לשוק.  

סוני פלייסטיישן - סוגים
סוני פלייסטיישן 3 כאמור, מגיע אחרון נכון לעכשיו לאחר שושלת עתירת ניסיון והמלצות של סוני פלייסטיישן מכל הסוגים. לפני שיצא סוני פלייסטיישן 3 הוא סוני פלייסטיישן 2 וכמובן הסוני פלייסטיישן המקורי. שלוש הקונסולות הללו היוו את המדרגות שעליהן טיפסו הממציאים של המכשירים ואיתם גם טיפסו המעריצים הנלהבים והמושבעים של המכשירים עצמם. סוני פלייסטיישן 3 הוא הגרסה הטובה ביותר עד כה של המכשירים, וכל מי שמבקש לעצמו את סוני פלייסטיישן 3 יודע כי הוא מבקש את המוצר הטוב ביותר של היצרן. לכל אחד מן המכשירים של סוני פלייסטיישן יש יתרונות וחסרונות, ומי שרוצה לקנות היום את המכשיר הראשון, את הקונסולה ששינתה את פני עולם המשחקים, יוכל למצוא אותו במחירים זולים מאוד, אף כמעט ללא שימוש, משום שלא תמיד יש טעם לקנות מכשיר ישן, כאשר החדשים כמו סוני פלייסטיישן 2 או פלייסטיישן 3 נמצאים כבר בשוק ומספקים את הסחורה הטובה ביותר עד כמה. יש מי שאוהבים את סוני פלייסטיישן 2 ויש מי שאוהבים את סוני פלייסטיישן 3, כל אחד והבחירות שלו, אך ללא ספק ניתן לראות כי קהל המעריצים רק גדל מדי שנה. 
סוני פלייסטיישן 3 - מחירים
המחירים של סוני פלייסטיישן 3 מתבססים על כמות הזיכרון של המכשיר עצמו. אם אנו רוצים לרכוש סוני פלייסטיישן 3 של GB120, המחירים ינועו בין 1,600 שקלים ועד ל 3,600 שקלים, תלוי היכן קונים. במידה ונרצה לקנות מכשיר של GB250, המחירים יעלו בהתאם. חשוב מאוד לבצע סקר שוק, שהרי בלי השוואת מחירים לא נוכל לדעת באמת מהו טווח המחירים הנכון של הרכישה, והשוואת מחירים רחבה ככל האפשר תספק לנו את הצורך הראשוני והבסיסי של ידיעת המחיר. באמצעות גלישה באינטרנט אנו יכולים למצוא את כל המידע הדרוש לנו לכך. הגלישה באינטרנט יכולה גם להכניס אותנו לפורומים שעוסקים בנושא, ומעריצי סוני פלייסטיישן 3 רבים יכולים לתת תמיד את הטיפים הטובים ביותר לגבי הרכישה, השירותים והאביזרים הנלווים ועוד.

all game  הוא אתר המייחד את עצמו במקצועיות הרבה ביותר שיש בתחום משחקי הטלוויזיה והמחשב. כל מי שרוצה לקנות מכשיר או משחקים, כל מי שצריך מעבדת תיקונים או הסברים של תמיכה טכנית לתפעול מכשיר קיים וכמובן גם מי שרוצה להחליף משחקים בספרייה, מוזמן להיכנס ואף ליצור קשר.


 1  2 3 4 5 6 7 8 9 10  
   

 
פלייסטיישן 2 | משחקי אקס בוקס | משחקי פלייסטיישן 3 | xbox 360 למכירה  | משחקי ווי | משחקים לאקס בוקס | סוני פלייסטיישן 3 | אקס בוקס 360 | Wii | Nintendo Wii | PSP למכירה | WII למכירה | משחקים לPSP | משחקים לWII |